CasiScore
Verde Casino

Verde Casino review

4.0/5
CasinoGuru8.9/10
AskGamblers5.9/10
Trustpilot2.8/5
Welkomstbonus

Tot 1200 EUR + 220 gratis spins

Uitbetaling crypto / e-wallet
0-24 uur
Vergunning
CuraƧao Gaming Authority
Claim de bonus nu

18+ | Speel verantwoord | Voorwaarden van toepassing

Ons oordeel

Verde Casino is betrouwbaar. Het casino heeft een controleerbare vergunning en een goede veiligheidsreputatie.

4.0/5
Wat we goed vinden
  • Vergunning van CuraƧao Gaming Authority
  • Hoge CasinoGuru Safety Index (8.9/10)
  • Algemene voorwaarden beoordeeld als eerlijk
  • 24/7 live chat
Waar je op moet letten
  • 85 onopgeloste klachten van spelers
  • Slechts 1 van de 10 hulpmiddelen voor verantwoord spelen
  • Niet beschikbaar in 41 landen, waaronder Verenigde Staten, Verenigd Koninkrijk, AustraliĆ«
Tot 1200 EUR + 220 gratis spins
Bonus claimen
CasinoGuru
8.9/ 10
AskGamblers
5.9/ 10
Trustpilot
2.8ā˜… / 5
Algemene voorwaarden: EerlijkZwarte lijst: Niet vermeld

Binnenkijken bij Verde Casino

Verde Casino 1Verde Casino 2Verde Casino 3

Verde Casino review

Verde Casino wordt geƫxploiteerd door Wiraon B.V. en is actief sinds 2022. Het casino heeft een vergunning van CuraƧao Gaming Authority (CuraƧao). Met een CasinoGuru Safety Index van 8.9/10 is het een van de veiligere opties die we volgen.

De spellen komen van 105 providers. Je kunt storten met 23 betaalmethoden, waarvan 8 cryptovaluta. Uitbetalingen via crypto en e-wallets duren 0-24 uur.

Nieuwe spelers kunnen tot 1200 EUR + 220 gratis spins claimen.

Bonussen

bonus zonder storting
50 gratis spins op accountverificatie
Spins 50
welkomstbonus
250% tot €2000 + 50 gratis spins
Min. €10Inzetvereisten 40xSpins 50
welkomstbonus
120% tot €300 + 50 gratis spins (1e storting)
Min. €15Inzetvereisten 40xSpins 50
welkomstbonus
150% tot €300 + 50 gratis spins (2e storting)
Min. €15Inzetvereisten 40xSpins 50
welkomstbonus
100% tot €300 + 50 gratis spins (3e storting)
Min. €15Inzetvereisten 40xSpins 50

Stortingen, uitbetalingen en limieten

Valuta (24)

EUREuroUSDAmerikaanse dollarCADCanadese dollarARSArgentijnse pesoBRLBraziliaanse realCLPChileense pesoCOPColombiaanse pesoCZKTsjechische kroonDKKDeense kroonHUFHongaarse forintINRIndiase roepieJPYJapanse yen

Uitbetalingstijden

E-wallets
0-24 uur
Bankoverschrijvingen
1-7 dagen
Kaartbetalingen
1-7 dagen
Verwerkingstijd
0-96 uur

Uitbetalingslimieten

Per maand
EUR 5,000

Veiligheid en eerlijkheid

Klachtengeschiedenis

229klachten in totaal
139 opgelost1 afgewezen85 onopgelost

De aanbieder

Eigenaar
Wiraon B.V.
Opgericht
2022
Vergunning
Curaçao Gaming Authority (Curaçao) · OGL/2024/686/0183
Livechat
24/7
Supporttalen
Russisch, Engels, Duits, Italiaans, Spaans, Grieks

Spelproviders (113)

NetEnt
Novomatic
Nolimit City
Playtech
TaDa Gaming
Blueprint Gaming
Evolution Gaming
Pragmatic Play
Yggdrasil Gaming
Quickspin
Thunderkick
Red Tiger Gaming

Tools voor verantwoord spelen

stortingslimiet
inzetlimiet
verlieslimiet
tijdslimiet
zelfuitsluiting
speelpauze
realiteitscheck
zelftest
uitbetalingsblokkade
uitsluitingsregister

Verde Casino: veelgestelde vragen

Wat is de welkomstbonus van Verde Casino?

Nieuwe spelers bij Verde Casino krijgen: Tot 1200 EUR + 220 gratis spins.

Heeft Verde Casino een vergunning?

Ja. Verde Casino heeft een vergunning van CuraƧao Gaming Authority (CuraƧao), #OGL/2024/686/0183.

Wie is de eigenaar van Verde Casino?

Verde Casino is eigendom van Wiraon B.V. en is actief sinds 2022.

Hoe snel betaalt Verde Casino uit?

Uitbetalingen via crypto en e-wallets bij Verde Casino duren 0-24 uur, plus een verwerkingstijd van 0-96 uur.

Vanuit welke landen kun je niet spelen bij Verde Casino?

Verde Casino accepteert geen spelers uit: Afghanistan, Amerikaans-Samoa, Aruba, Australië, Caribisch Nederland, Brazilië, Cyprus, Curaçao, Tsjechië, Noord-Korea, Ethiopië, Frankrijk, Zwitserland, Verenigd Koninkrijk, Guyana, Guam, Irak, Iran, Italië, Israël, Malta, Nederland, Laos, Samoa, Saoedi-Arabië, Roemenië, Rusland, Servië, Singapore, Spanje, Sint-Maarten, Syrië, Sri Lanka, Oekraïne, Oeganda, Verenigde Staten, Vanuatu, Venezuela, Trinidad en Tobago, Turkije, Jemen. Controleer de volledige lijst op de site van het casino voordat je je aanmeldt.

Zijn er klachten over Verde Casino?

Er zijn 229 klachten tegen Verde Casino ingediend op CasinoGuru. Lees ze voordat je een grote storting doet.

Wat spelers van Verde Casino zeggen

Klaar om te spelen bij Verde Casino?

Mis deze exclusieve welkomstbonus niet. Meld je vandaag aan en claim je Tot 1200 EUR + 220 gratis spins!

Claim je bonus nu
Verde Casino review 2026: bonus, veiligheid en uitbetalingen | CasiScore